خانه / محصولات / پارچه تترون / خرید مستقیم از کارخانه پارچه تترون درنا

خرید مستقیم از کارخانه پارچه تترون درنا

کارخانه پارچه تترون درنا با فعالیت و تلاش روز افزون در حال تولید و توزیع بهترین پارچه های تترون در بازار می باشد که مشتریان تمایل به خرید مستقیم از کارخانه را دارند.

کارخانه پارچه تترون درنا:

با حضور در بازار های شهر و خرید انواع پارچه تترون، مسلما رنگبندی پارچه های تترون درنا را در مغازه ها و بنکداران بازار پارچه مشاهده کرده اید. دلیل اصلی این استقبال تولیدی های پوشاک استقبال بنکداران جهت خرید، کیفیت قابل قبول و تایید شده تولیدات این کارخانه است،

تولیدات این کارخانه نساجی از الیاف پلی استر ویسکوز تشکیل شده است که از زیر دست و گرماژ مورد تاییدی می باشد. پارچه تترون درنا در عرض نود سانتی متر و یک مترو نیم در بیش از ۷۰ رنگ تولید و به فروش می رسند.
قطعا مطلع هستید که کاربرد انواع پارچه درنا در هر دو عرض تولید شده، مختلف می باشد. همچنین طول طاقه های شرکت تترون درنا ۴۰ متر باشد.

پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا

خرید مستقیم از کارخانه پارچه تترون درنا:

بنکداران بسیاری در بازار رنگبندی مختلف درنا را در عرض ۹۰ و ۱۵۰ بفروش می رسانند که حتما قیمت هرکدام از آنان متفاوت است. اما بسیاری از تولیدی های پوشاک و دوزندگان قصد خرید حجم انبوهی از پارچه های درنا را دارند که قیمت بنکداران برایشان به صرفه نیست.
همین دلیل باعث شده بسیاری از مشتریان تمام تمایل بیشتری به خرید مستقیم از کارخانه و ارزان قیمت داشته باشند. برای خرید عمده پارچه درنا و خرید ارزان قیمت پارچه تترون باید مستقیم با کارخانه یا نمایندگان فروش اصلی آنان در بازار در ارتباط باشید.
این مرکز فروش پارچه تترون از نمایندگان فروش متنوع ترین پارچه های تترون مانند درنا، بروجرد، سهند، پارس، سیب و … است که قیمت فروش تمامی محصولات به نرخ کارخانه می باشد.

پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا

شماره موبایل:

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۴۰ 

۰۹۱۳۸۰۰۸۶۲۰

کانال تلگرام: @persianfabric

همچنین ببینید

پارچه تترون سهند

کارخانه فروش پارچه تترون سهند و خرید عمده

پارچه تترون سهند از بهترین تولیدات کارخانه های نساجی کشور است که در بازار همواره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =